Chlorella Green Ways w proszku

Chlorella Green Ways w proszku

Chlorella Green Ways w proszku

Chlorella Green Ways zawiera wiele różnorodnych substancji biologicznie czynnych. Jest na przykład jednym z najbogatszych źródeł chlorofilu, któremu zawdzięczamy życie na naszej planecie. Aby zapewnić jak najlepszą wchłanialność Chlorelli dla naszego układu trawiennego, stosujemy metodę suszenia rozpyłowego STEAM. To gwarantuje idealną proporcję dwóch właściwości: wysokiego poziomu wchłaniania substancji odżywczych (co najmniej 80%) i minimalnego uszkadzania zawartości komórek.

Użyteczność Chlorelli Green Ways

Od Chlorelli i innych organizmów fotosyntetyzujących zależą wyższe formy życia. Dlatego algi stanowią podstawę całego wyższego łańcucha żywieniowego i życiowego. Chlorella to jednokomórkowa, doskonale wyposażona do życia alga słodkowodna, jedna z najprostszych, ale jednocześnie najbardziej dynamicznych form życia.

Chlorelli Green Ways w proszku można porównać do konserw warzywnych o najwyższej jakości. To witalne i niewiarygodnie szybko dzielące się komórki roślinne, które dostarczają do organizmu człowieka witaminy, minerały, aminokwasy i przeciwutleniacze. Dzięki temu stanowią doskonałą bazę odżywczą dla zaganianej i zmęczonej ludzkości.

Wartość energetyczna1552 kJ / 369 kcal
Tłuszcze8 g
w tym:
- nasycone kwasy tłuszczowe1,9 g
- jednonienasycone kwasy tłuszczowe1,9 g
- wielonienasycone kwasy tłuszczowe4,2 g
Węglowodany7,9 g
W tym:
- Cukry0,3 g
- Błonnik13 g
- Białko60 g
- Sól0,07 g