O nas

O nas

Jesteśmy pośrednikami pomiędzy naturą a cywilizacją. Przynosimy zieleń do współczesnych domów, a więc ludziom, których cechuje szybki styl życia. Oferujemy trzy rzeczy: zdrowie z najczystszej przyrody, współpracę w budowaniu naszego projektu i wspólnotę pozytywnie nastawionych do życia osób. Ty także możesz dać swojemu otoczeniu kawałek zieleni oraz perspektywę współpracy z nami.

Spółkę Green Ways założyliśmy w 2001 roku. Dziś jesteśmy największym europejskim sprzedawcą i specjalistą z najdłuższym doświadczeniem w zakresie Zielonej Żywności. Utrzymujemy kontakty z producentami z całego świata, lecz przy wyborze produktów decyduje najczystsze miejsce oraz technologia przetwórstwa najbardziej przyjazna produktowi.

Green Ways oferuje Ci nie tylko perspektywę zdrowia, ale także sukcesu. Z nami możesz prowadzić biznes jako sprzedawca, menedżer sieci lub nawet otworzyć własną franczyzę w wybranym kraju. Podstawą wspólnego sukcesu jest chęć doskonalenia siebie jako człowieka. O wszystko inne już zadbaliśmy. Jakość naszych produktów potwierdzają liczne prace badawcze, kontrola jakości oraz tysiące zadowolonych, zdrowych użytkowników. Świadectwem tego, że sukces jest osiągalny, jest zespół godnie żyjących i zadowolonych menedżerów. Jeżeli masz ochotę i odwagę, dołącz do nas.


Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Informacje o tym, jak korzystają Państwo z tej witryny, są udostępniane Google. Korzystając z niniejszej witryny, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies.