AKADEMIA MLM HERE&NOW

Zaczynamy nowy cykl szkoleń - w pakiecie na żywo plus on-line. Ma on na celu zrozumienie przez Partnerów istoty marketingu sieciowego (dalej: MS), czym jest MS, czym nie jest, jak go robić efektywnie i etycznie. Celem nie jest gromadzenie zasobów intelektualnych o MS na kiedyś, ale doświadczanie efektów szkolenia w Akademii na bieżąco - tu i teraz.

Pierwszy stopień Akademii dotyczy najważniejszego pierwszego etapu - budowy pierwszej linii Partnerów. Poznamy 10 kroków, które do tego prowadzą, posmakujemy ich w praktyce.

Akademia MLM Here&Now przeznaczona jest dla Partnerów Green Ways, dla osób posiadających aktywny AS, jak również dla osób zarejestrowanych jako konsumenci, którzy rozważają współpracę z Green Ways i chcą lepiej poznać specyfikę pracy w MS GW.Akademię poprowadzą:

Michal Daníška, właściciel Green Ways Polska, członek Międzynarodowej Rady Menadżerów Green Ways, wizjoner, mentor, esencjalista, baczny obserwator życia, praktyk zakochany w marketingu sieciowym, a prywatnie: człowiek o gołębim sercu, ceniący wartości rodzinne.

Elżbieta Lubera, najwybitniejsza menadżerka Green Ways, były naukowiec, przedsiębiorca, praktyk, który mówi tylko o tym, czego sam doświadczył, z pełną powagą, odpowiedzialnością, trzeźwością emocjonalną i entuzjazmem wspiera ludzi w budowaniu ich rzeczywistości zawodowej w marketingu sieciowym. Swoim sposobem życia i bycia inspiruje do bycia profesjonalistą.


Terminy:
17.11. Warszawa, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Golden Floor Plaza, Al. Jerozolimskie 123A, godz. 9.00-17.00
24.11. Katowice, Hotel Diament, ul. Wita Stwosza 37, sala C, godz. 9.00-17.00

NA TROPIE ZDROWIA – EDYCJA II – OSTATNIA

WYKŁAD O ŻYCIU, MĄDROŚCI, ZDROWIU

"Na tropie zdrowia.

USA, Utah, OHI, San Diego.

Zdrowie to coś więcej niż liczby."

Będą to filozoficzno-życiowo-praktyczne refleksje po podróży po USA oraz tygodniowym pobycie przedstawicieli Green Ways w Optimum Health Institute w San Diego, założonym przez Ann Wigmore, prekursorkę uzdrawiania sokami z traw. Przeżyli oni procesy, które przeżywają ludzie chorzy, kiedy detoksykują swój organizm, nauczyli się, jak zwiększać moc naszych codziennych zabiegów o zdrowie.

Fundamentem naszego codziennego dobrostanu są: ciało, umysł, duch (CUD).

❓Co to jest medycyna kryzysu i jak do niej nie dopuścić?

❓Dlaczego sok z traw zbożowych ma tak wielkie znaczenie dla odwrócenia procesów chorobowych?

❓Jak zadbać o CUD w codziennym życiu?

❓Dlaczego lepiej pić jedzenie niż gryźć?

❓Czy ruch ma wpływ na nasze zdrowie i lepsze trawienie?

❓Co to jest efekt dżdżownicy?

❓Czy społeczność, w której żyjemy, ma wpływ na nasz CUD?

❓Jak poradzić sobie z codziennymi emocjami?

❓Jak wytrwać w codziennym, małych, zdrowych zwyczajach?Wykład poprowadzą:

Michal Daníška, właściciel Green Ways Polska, człowiek poszukujący, baczny obserwator życia, praktyk, który był mięsożercą, ale "przerobił na sobie" makrobiotykę, witarianizm, wegetarianizm, a także weganizm.

Elżbieta Lubera, były naukowiec, dietetyk TMC, praktyk, która z pełną powagą, odpowiedzialnością i entuzjazmem promuje zdrowy i świadomy styl życia.

Terminy wykładów:

✅18.11. Lublin

✅19.11. Rzeszów, Hotel Grein, Al. Tadeusza Rejtana 1, godz. 18.00 – 20.30

✅25.11. Rybnik, Hotel przy Młynie, ul. Miejska 16, godz. 18.00 – 20.30

✅26.11. Wrocław

Cena biletu: 15 zł, 7 dni przed terminem wykładu: 20,00 zł
W 2020 ROKU CZEKAJĄ NAS KOLEJNE INTERESUJĄCE WYDARZENIA, SZCZEGÓŁY JUŻ WKRÓTCE:

UROCZYSTOŚĆ ROCZNICOWA

SEMINARIUM SPECJALISTYCZNE

KONFERENCJA NAUKOWA W POLSCE

KONFERENCJA MLM

TOP GW