Szansa

Szansa

Green Ways oferuje nowoczesny sposób biznesowy realizacji śmiałych planów życiowych. Przynosimy na rynek Zieloną Żywność, która poprawia jakość zdrowia setkom tysięcy klientów. Wizję tę rozprzestrzeniamy za pomocą etycznego marketingu sieciowego, dzięki któremu nasi partnerzy spełniają najpiękniejsze marzenia. Jeżeli Ty także jesteś gotów pomagać zarówno sobie, jak i innym - dołącz do nas.


Wizja

Czego chcemy: Dać szansę wielkim osobowościom.

"Dzięki sieciowemu marketingowi załatwiłem swoje sprawy ekonomiczne oraz  osiągnąłem życiowe spełnienie. Poprzez Green Ways oferuję Wam to samo."

Václav Rathouský – założyciel Spółki Green Ways

Misja

Co robimy, by to osiągnąć: Oferujemy wyjątkowy produkt oraz wspaniałomyślny marketing.

Naszym pierwszym klientem są nasze własne rodziny. Dlatego produkujemy tak jakościowe i ekskluzywne produkty. Dystrybujemy je poprzez marketing sieciowy z wyjątkowym wsparciem marketingowym. Najbardziej aktywnym partnerom oferujemy możliwość uruchomienia franczyzy na rynkach międzynarodowych.

Styl

Jak to robimy: Z dumą, szczerze i przyjaźnie.

W przyszłości będziemy znani nie dzięki temu, z „czym” pracujemy, ale dzięki temu, „jak” pracujemy. Dlatego przestrzegamy Kodeksu Etycznego Spółki.

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Informacje o tym, jak korzystają Państwo z tej witryny, są udostępniane Google. Korzystając z niniejszej witryny, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies.